Powered by Smartsupp

O nás

Vitajte v našom  e-shope PlanetMarket.
Sme tu pre vás, aby sme vám priniesli široký výber kvalitných produktov za skvelé ceny. Sme presvedčení, že nájdete to, čo hľadáte, a že váš nákupný zážitok u nás bude jednoduchý a príjemný.
Ponúkame širokú škálu produktov z rôznych kategórií, vrátane detského sortimentu, oblečenia, prémiových potravín a výrobkov do domácnosti. Naša ponuka je starostlivo vybraná, aby sme vám priniesli trendy a kvalitné produkty od spoľahlivých značiek.
Produkty starostilivo vyberáme od overených dodávateľov a výrobcov a sami ich testujeme, aby sme si boli 100% istý kvalitou, ktorú Vám zákazníkom ponúkame.
Naša stránka je navrhnutá tak, aby bola prehľadná a jednoduchá na používanie. S intuitívnym navigačným menu a rýchlym vyhľadávaním môžete ľahko prechádzať medzi rôznymi kategóriami a nájsť presne to, čo potrebujete. Naša stránka je tiež plne responzívna, čo znamená, že si ju môžete pohodlne prezerať na akomkoľvek zariadení - či už ste doma na počítači alebo vonku na svojom mobilnom telefóne.
Zakladáme si na poskytovaní vynikajúcej zákazníckej podpore. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, náš tím je tu pre vás. Sme pripravení vám poskytnúť informácie, radu, alebo riešenie akéhokoľvek problému, s ktorým sa môžete stretnúť.
Tešíme sa na to, že vás môžeme privítať ako našich zákazníkov a poskytnúť vám vynikajúci nákupný zážitok.
Prehliadajte si našu ponuku, objavte nové trendy a nájdite produkty, ktoré vám budú vyhovovať.
Ďakujeme, že ste si vybrali náš eshop a dúfame, že sa k nám budete vracať.
Tím PlanetMarket